Likit taşımacılık hizmetimizle yanınızdayız!

Kimya sektöründe 7/24 dikkatli olmak gerekir. Kimyasal lojistiğinde hataya yer olmadığının farkındayız ve sevkiyatlarınızın neler gerektirdiğini biliyoruz; Her adımda görünürlük, emniyet, zamanında teslimat, maliyet etkin çözümler, çevre yönetmelikleri ve daha birçoğu. Hizmetlerimizi birleştirirken, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp en etkin ve maliyetten tasarruf ettirici taşımacılık modunu sunuyoruz .

  • Tank Konteyner

Tank konteynerleri, dünya genelinde dökme sıvıları taşımak için emniyetli, güvenilir ve maliyet etkin bir taşıma modudur. Sıvıları, özellikle tehlikeli sıvıları taşımak özel bilgi ve deneyim gerektirir.

Bütün tankerlerimiz yükleme için müşteriye teslim edilmeden önce temizlenir, denetimden geçer ve vasıflı bir üçüncü taraf enspektörü tarafından onay verilir. Tank konteynerlerin başlıca avantajı tüm taşıma modellerinde kullanılabilmesidir.

  • Flexitank

Flexitank,20 dry konteynere uygun olarak tasarlanıp,tehlikeli olmayan ürünlerin taşınmasına olanak sağlayan, 20’dry konteyneri sıvı dökme ürünlerin taşınmasına uygun hale getiren bir üründür. Tehlikeli olmayan, 1,5’tan daha az spesifik özgül ağırlığı olan ve akışkan olmayan madeni yağ, katkılar, yağ, şarap ve daha birçok yük için uygundur.
Flexitank tek yönlü ve tek seferlik bir ürün olup kontaminasyon olasılığını ortadan kaldırır ve herhangi bir çevre sorunu yaratmadan kolaylıkla atılır.

  • Container Liner

Inner Bag ve Liner bag olarak da bilinen Container liner, granül ve toz haldeki birçok ürünün taşınmasına imkan sağlayan,yüksek dayanıklı PE filmden imal edilen bir üründür. Uygun ürünlerin taşınmasında başta maliyet olmak üzere; zaman, iş gücü gibi birçok konuda avantaj sağlayan bir taşıma modelidir.