Kimya&Petrokimya

Kimya hayat demektir, birçok endüstri sektörü kimya endüstrisi tarafından üretilen ürünlere dayanmaktadır.

İster sıvı, ister katı durumda olsunlar, kimyasal maddeler gıda, ilaç ve her türlü günlük maddenin temelini oluşturur. Taşımacılık hizmeti veren şirketler de ancak konuya hakimse ve doğru ekipmana sahipse kimyasalları dikkatli bir şekilde idare edebilirler.

Kimya sektörü 7/24 dikkatli olmayı gerektiren bir sektördür. Kimya sektörü taşımacılığında hataya yer olmadığını biliyoruz ve gönderileriniz için her adımın görünür olması, emniyet, zamanında teslimat, maliyet etkin çözümler, çevre yönetmelikleri vb. neler gerektiğini biliyoruz.

Hizmetlerimizde ihtiyaçlarınızı karşılamak için size en etkin/en az maliyetli taşımacılık modunu sunuyoruz.

Gıda
Gıda hayatımızda çok önemli bir yer teşkil ettiğinden, nasıl yetiştirildiğini, işlendiğini ve taşındığını anlamak ve daha da geliştirmek gerekir. Genel olarak, gıda sektörü dünya genelinde gıda ürünlerinin ve hizmetlerinin tedariği, tüketimi ve catering’ine ilişkin karmaşık bir faaliyetler ağından oluşmaktadır. İşlenmiş gıda ürünleri ve kısmen hazırlanmış “anında” gıda paketleri de gıda endüstrisinin bir parçasıdır.

Flexitank Hizmetleri
Gıda deposu konteynerleri
Reefer ve kuru konteynerler
Intermodal taşımacılık çözümleri
Depoculuk ve yurt içi dağıtım

Tekstil
Sarp Intermodal, hızlı hareket eden giyim sektörü için doğru tedarik zinciri çözümlerini planlama, uygulama ve yönetmeye odaklanmış moda uzmanları ekiplerle çalışmaktadır.
Sizin özel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilen sektör lideri çözümler daha hızlı ve daha etkin uçtan uca moda ve giyim tedarik zinciri oluşturarak işinize ve müşterilerinize daha nitelikli değer sunmanızı sağlamaktadır.

Moda sektörüne sunduklarımız:
Koleksiyon/hizmet alma
Konsolidasyon: alıcılar, birden çok ülke
Doküman kontrolü/hazırlığı
Miktar ve sınırlı ölçüde kalite denetimi
Yükleme optimizasyonu ve uzmanlaşmış ekipman
GOH saklama, kullanma ve özel ekipman

Otomotiv
Otomotiv taşımacılığı uzmanları bu dinamik ve küresel sektörün benzersiz ortamını ve zorluklarını net bir şekilde anlayan deneyimli profesyonellerdir.
Müşterilerimize en yenilikçi, en kaliteli çözümleri onların özel ihtiyaçlarına göre gerekli görünürlük ve kontrolle sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Otomotiv sektörünün hizmetine sunduğumuz özel uzmanlık alanlarımız:

Tedarik zinciri kontrol kuleleri
Gümrük işlemleri
Yük gönderim ağı tasarımı
Taşımacılık yönetimi
Cross-docking işlemleri
Bilgi yönetim sistemleri